Rozwiązania dla hal mobilnych Wynajem namiotów Mehlhose Image3

Spodnie mączne

Rozwiązania halowe i namiotowe wszelkiego rodzaju, ogólnoeuropejskie i elastyczne

Bez względu na to, co chcesz pokryć, znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! Jeśli chodzi o niestandardowe hale i namioty, możesz na nas liczyć!
Jesteśmy obecni nie tylko na Górnych Łużycach i w Saksonii, ale w całej Europie. W ten sposób przekraczamy granice – a także oferujemy wszystkie produkty i usługi na arenie międzynarodowej, w tym w krajach sąsiadujących z Polską i Czechami.

Nasza wizja

HALE i NAMIOTY do wynajęcia MEHLHOSE Sebastian Schwär Osoba kontaktowa

Sebastian Schwär

Tworzymy niezawodnie chronione środowiska pracy

Nasze usługi obejmują wynajem, montaż i sprzedaż hal przemysłowych, namiotów magazynowych i innych rozwiązań namiotowych. Podejmujemy się również montażu niestandardowych konstrukcji specjalnych szybko, profesjonalnie i niezawodnie.

Wszystkie namioty są u nas najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i udana realizacja najbardziej wymagających projektów, a także ścisła współpraca z naszymi klientami, pozwoliły nam zdobyć rozległą wiedzę praktyczną. Pozwala nam to z powodzeniem sprostać nawet trudnym i krytycznym czasowo wymaganiom. Stosujemy rozwiązania halowe i namiotowe renomowanych firm, takich jak Losberger i Haltec.

Nasze wartości

Niezawodny
Elastyczność
Blisko klienta

niezawodność

Indywidualne i szyte na miarę rozwiązania halowe i namiotowe dla Twojej firmy od 1997 roku.

Hale przemysłowe i namioty magazynowe MEHLHOSE to bezkonkurencyjna jakość i niezawodność. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu jesteśmy Twoim partnerem, jeśli chodzi o wynajem hal i namiotów. Klienci z całych Niemiec i wielu krajów europejskich doceniają naszą wszechstronną wiedzę w tym segmencie.

80 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej: Nasze wewnętrzne zasoby umożliwiają nam niezależną i niezawodną realizację projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem. Wspieramy Cię w całym procesie: od planowania po dostawę oraz montaż i demontaż systemu hali. Możesz na nas liczyć!

Elastyczność

Szybki, elastyczny i dostosowany do potrzeb klienta.

Nasza ogólnoeuropejska sieć logistyczna umożliwia nam szybką i elastyczną reakcję, nawet na zamówienia składane z krótkim wyprzedzeniem. Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie dla Twoich wymagań, niezależnie od wielkości wyzwania. Zeltverleih Mehlhose gwarantuje indywidualną i szybką realizację systemu halowego.

Dzięki modułowej konstrukcji nasze rozwiązania namiotowe i halowe można podzielić na kompaktowe pojedyncze części i indywidualnie skalować. Dzięki naszemu dużemu magazynowi możemy zagwarantować wysoką dostępność dodatkowych modułów i komponentów.

Blisko klienta

Każde wyzwanie wymaga indywidualnego rozwiązania.

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin i wesprzemy Cię podczas całego projektu – od zapytania po planowanie, budowę i demontaż hali przemysłowej.

Ściśle współpracujemy z klientem, aby upewnić się, że rozumiemy i spełniamy jego potrzeby. Potrafimy również z powodzeniem realizować trudne projekty i duże wyzwania. Nasze referencje potwierdzają doświadczenie i profesjonalizm w realizacji rozwiązań namiotowych i halowych dla różnych branż.

Zespół MEHLHOSE

MEHLHOSE Team 2023

MEHLHOSE – ALLES WAS ZELT

Doświadczenie

Doświadczenie od 2007 roku

„Nie da się, nie da się!”

Skalowalność

Indywidualna skalowalność

Modułowa konstrukcja

Własny zespół montażowy

Własny zespół montażowy

Elastyczny i kompetentny

w całej Europie

Elastyczny i kompetentny

Szeroki obszar zastosowań

Szybka dostawa

Najszybsza dostawa

Sieć logistyczna obejmująca całe Niemcy

Doradztwo i wsparcie

Doradztwo i wsparcie

Od A do Z

Obszary zastosowania

Sektor przemysłu

Przemysł

Przemysł budowlany

Budynek

Sektor komunalny

Gminy

Sektor komunalny

Gminy

Branża opieki zdrowotnej

Opieka zdrowotna

Sektor handlu

Handel

Przemysł produkcyjny

Produkcja

Branża opieki zdrowotnej

Opieka zdrowotna

Możesz budować na nas wszędzie – lub z nami

Nasz obszar działania jest praktycznie wszędzie – w całych Niemczech. Nasze zespoły instalacyjne są rozmieszczone od Górnych Łużyc po centra gospodarcze, takie jak Drezno, Monachium i Frankfurt. Ze względu na położenie geograficzne siedziby naszej firmy, możemy również oferować nasze usługi w innych krajach, takich jak Czechy, Polska, Węgry, Szwajcaria i Holandia, gdzie z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty.

Formularz kontaktowy

Jesteśmy tu dla Ciebie osobiście!
Po prostu wyślij nam wiadomość ze swoją prośbą, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

    *=pola obowiązkowe

    W tym miejscu można pobrać dokumenty pomocnicze, takie jak plany pięter lub konstrukcje.
    wymagania. Do 4 x 4 MB, obsługiwane formaty plików: jpeg|jpg|pdf|png|doc|docx|xls|xlsx|ppt|pptx|txt|rtf|odt|ods|odp|mp4